Albumu "Saruna" vari iegādāties:

Pasūtot internetā

- Izņem pats uzreiz un bez maksas - veikalā Kļaviņu GASTRONOMS, Marijas ielā 25, Rīgā pēc pasūtījuma apmaksas internetā. Pārdevējam uzrādi pirkuma apstiprinājuma e-pastu. Darba laiki šeit. 

- Ar piegādi paša izvēlētā pakomātā - iegādāto atmiņalbumu piegādāsim ar Omniva vai DPD pakomāta starpniecību. Izvēloties šo opciju, precīzi norādi sev ērtāko pakomātu preces saņemšanai! Tuvākos pakomātus Omnivai meklē šeit, DPD - šeit. Albumus izsūtam 1-2 dienu laikā pēc apmaksas veikšanas.

Veikalos

1. Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā

2. Rozes bode veikaliņā Vecrīgā, Teātra ielā 4

3. Latvijas Pērles veikalos Ādažos, Ogrē, Ķekavā, Siguldā un Valmierā

4. Riija veikalā Rīgā, Tērbatas ielā 6/8


Esi ārzemēs un vēlies iegādāties albumu "Saruna"?

Ja pats atrodies ārzemēs un vēlies iepriecināt kādu tepat, Latvijā, tad, pasūtot albumu "Saruna", izvēlies piegādi ar Omiva vai DPD, atzīmē saņēmējam visērtāko pakomātu un norādi saņēmēja kontaktinformāciju.

Ja vēlies atmiņu albumu "Saruna" pasūtīt uz ārvalstīm, raksti mums uz saruna.albums@gmail.com un mēs Tev tos nogādāsim ar "Latvijas Pasta" starpniecību!

Albuma atgriešana atpakaļ

Ja esi iegādājies albumu internetā, 14 dienu laikā pēc albuma saņemšanas Tev ir tiesības atgriezt albumu un saņemt atpakaļ naudu. Ja vēlies albumu atgriezt, ziņo par to mums e-pastā saruna.albums@gmail.com un vienosimies par ērtāko veidu, kā tev nodot albumu atpakaļ. Albums nedrīkst būt aizpildīts vai vizuāli bojāts. Kad būsim saņēmuši albumu, nauda tiks atgriezta uz Tevis norādīto kontu 5 darba dienu laikā.

Privātuma politika

Mūsu mājas lapā nodotie personu dati pirkuma, jautājumu vai citos gadījumos tiek izmantoti vienīgi preču un piegādes pakalpojumu nodošanas nodrošināšanai. Attiecīgi jūsu iesniegtie dati tiek nodoti tikai preču pārdošanā un nepieciešamības gadījumā piegādē iesaistītajām pusēm un tie netiek nodoti tālāk trešajām personām.

Lietošanas noteikumi

Jums ir tiesības lietot lapā pieejamo saturu informācijas gūšanas un apmaiņas nolūkos kā arī lai veiktu pirkumus un pasūtījumus mūsu lapā. Par citiem lapas un tās satura izmantošanas mērķiem lūdzu sazinieties ar mums personīgi. Mūsu kontaktinformācija pieejama sadaļā "Kontakti". Citi nesaskaņoti lapas satura vai rediģēšanas un izmantošanas veidi nav atļauti un ir pārpublicējami tikai ar SIA "Sarunas" saskaņošanu.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.